آمــوزش جامــع Marvelous Designer

در صورت عدم موجودی در انبار، میتوانید با برقراری تماس از طریق تلگرام، اقدام به خرید دانلودی این محصول نمائید    TELEGRAM

 

تقریبا تمامی نرم افزارهای حرفه ای در زمینه گرافیک سه بعدی، امکاناتی برای شبیه سازی پارچه و لباس در اختیار کاربران قرار می دهند ولی با تخصصی شدن این حوزه، نرم افزارهای تخصصی تر ظهور کرده اند که صرفا جهت شبیه سازی پارچه و لباس توسعه یافته اند و بطور قطع این مأموریت را به بهترین شکل انجام می دهند. یکی از قویترین این نوع از شبیه سازی، نرم افزار Marvelous Designer (مارولس دیزاینر) است که در طول عمر ده ساله خود اکثر هنرمندان و کاربران حرفه ای نرم افزارهای سه بعدی را به خود جذب کرده است. امکان طراحی دقیق و کم نقص لباس، داشتن کاراکترهای بهینه شده برای تست لباس، امکان تغییر آنی الگوها در حین شبیه سازی، سرعت نسبتا بالای پردازش، انیمیشن کاراکترها و ... همگی از ویژگی های خاص این نرم افزار هستند.

 

 

 

در این مجموعه آموزشی، بطور کامل و دقیق به تمامی اجزاء نرم افزار Marvelous Designer می پردازیم بگونه ای که تاکنون در هیچ آموزش و کلاسی به آن پرداخته نشده است. 

 

طی بیش از 12 ساعت آموزش ویدئویی که در قالب 59 درس تدوین و دسته بندی شده است، با تک تک ابزارها و امکانات نرم افزار آشنا خواهیم شد و عملکرد آنها را تشریح خواهیم کرد. همچنین تمرینهای متعددی نیز اجرا می کنیم تا بصورت عملی از این ابزارها و امکانات نیز استفاده کرده باشیم. نسخه کار شده در این آموزش نسخه 7 خواهد بود اگرچه به تغییرات جزئی نسخه 7.5 هم اشاره خواهد شد.

در تصاویر زیر می توانید نمایی از اتوران و البته فهرست دروس را مشاهده نمائید:

 

 

 

این آموزش در یک حلقه DVD و در دو نوع ارائه می شود :

 

نوع اول:

DVD با قفل سخت افزاری که بدلیل این نوع قفل گذاری، امکان کپی برداری یا گرفتن Image از آن وجود ندارد ولی کاربران می تواند این DVD را بر روی هر تعداد سیستمی که مایل هستند اجرا نمایند. لذا اکیدا توصیه میکنیم که قبل از خرید این نوع از DVD ،  از سلامت DVD-ROM خود اطمینان حاصل بفرمائید و بعد از خرید، از محصول خریداری شده بخوبی مراقبت نمائید.

 

نوع دوم:

DVD با قفل نرم افزاری که به دلیل عدم وجود قفل سخت افزاری امکان گرفتن Image از محتوای DVD وجود دارد ولی کاربران برای اولین اجرا، لازمست کد فعالسازی دریافت کنند و بعد از آن براحتی می توانند آموزش را بر روی سیستم خود داشته باشند. در نظر داشته باشید که کد فعال سازی تنها برای یک سیستم قابل استفاده خواهد بود.

 

 

همچنین می توانید ویدئوی معرفی این آموزش را از اینجا دانلود نمائید.

در صورت عدم موجودی در انبار، میتوانید با برقراری تماس از طریق تلگرام، اقدام به خرید دانلودی این محصول نمائید    TELEGRAM

 

 

 

قیمت (با هزینه ارسال):    180.000 تومان